لیزر موهای زائد صورت

 لیزر موهای زائد صورت

صورت یکی نواحی پرتقاضا برای لیزر موهای زائد می باشد. زیبایی صورت یکی از دغدغه های افراد جامعه می باشد. فرقی نمی کند شما خانم و یا آقا باشید. وقتی که صورت تان موهای زائد و ناخواسته دارد در زندگی اجتماعی و کاری تان همواره دغدغه ای دارید که بایستی رفعش کنید. افرادی که موهای زائد بر روی صورت ، گونه ، چانه و یا پیشانی دارند می توانند با استفاده از لیزر مو آن را رفع کنند.

 

نواحی لیزر موهای زائد صورت

نواحی لیزر موهای زائد صورت

واحی مختلفی از صورت را می توان لیزر کرد. بسته به درخواست شما ما می توانیم نواحی مختلف صورت شما را لیزر نماییم. رفع موهای زائد بین ابروها و بالای لب ، چانه ها ، اطراف صورت ، زیر چانه و گردن و تمام صورت.

 

لیزر موهای صورت در خانم­ ها

لیزر موهای صورت در خانم­ ها

بسیاری از خانم­ها باید با موهای ناخوشایند صورتشان کنار بیایند و در آرزوی داشتن پوستی صاف و تمیز هستند. آنها مجبورند به طور مرتب موهای صورتشان را وکس، اصلاح با نخ و یا اپیلاسیون کنند. مهم­تر از همه این روش های موقتی رفع مو می­توانند باعث حساسیت پوست شوند که به مراتب خجالت آورتر از موهای صورت است.

حتی برخی زنان موهای صورتشان را از همسر و نزدیکترین دوستانشان هم پنهان می­کنند. آنها موهای صورتشان را به طور مرتب برمی­دارند و یادشان رفته که خلاص شدن از شر موهای پشت لب و چانه چه لذتی دارد.

لیزر موهای زائد بهترین انتخاب برای خانم­هایی است که از موهای صورتشان خسته شده اند. لیزر یک راه دائمی و مطمئن برای رفع موهای زائد است.

دیگر نیازی به راه حل­های موقتی برای رفع موهای پشت لب و چانه نیست. شما می­توانید کنترل ظاهر خود را به دست بگیرید و اعتماد به نفسی که به خاطر موهای صورت از بین رفته را دوباره به دست آورید.

 

لیزر موهای صورت در آقایان

لیزر موهای صورت در آقایان

شیو کردن خسته کننده بوده و می­تواند موجب سوزش و حساسیت شود. بسیاری از مردان اصلاح کردن را به عنوان یک کارسخت اما ضروری تصور می­کنند و قبول کرده­اند که بخشی از روال نظافت و پاکیزگی آنهاست، در حالی که اینطور نیست. لیزر یک راه دائمی بوده و به آقایان اجازه می­دهد مدت زمانی که مجبور بودند در مقابل آینه صرف کنند را کاهش دهند.

بسیاری از آقایان تمایلی به حذف دائمی موهای پشت لب و چانه خود ندارند. مطالعات اخیر نشان داده که مردان به طور متوسط ۶ ماه از زندگی خود را صرف اصلاح موی صورت خود می­کنند.

وقت خود را به جای اصلاح کردن، صرف انجام کارهایی کنید که دوست دارید. لیزر موهای زائد بهترین راه برای رفع موها است که نه تنها به شما کمک می­کند که به ظاهری آراسته و مرتب دست یابید، بلکه نیاز به اصلاح بیشتر را نیز از بین می­برد. لیزر باعث کاهش درد و برآمدگی­های ملتهب حاصل از تیغ می­شود.

 

 

عوارض لیزر موهای زائد صورت

عوارض لیزر موهای زائد صورت

قرمزی و حساسیت های خفیف

درد خفیف و قرمزی در محل درمان، برای اکثر افراد گذرا و خوش خیم است و جای نگرانی ندارد. بیمارانی که دچار قرمزی و تورم موضعی در محل لیزر موهای زائد صورت می شوند، باید بدانند که پس از گذشت زمان بهبودی، این حالت برطرف شده و دیگر بازنمی گردد.

 

پوسته پوسته شدن

اگر از دستگاه لیزر غیر معتبر استفاده شود، پوسته پوسته شدن در محل لیزر رخ می دهد. اگرچه این امر آزاردهنده است، اما این مسئله به طور کلی منجر به مشکلات دائمی و پایدار نخواهد شد. به همین دلیل توصیه می شود حتما توصیه های پزشک بعد از لیزر موهای صورت جدی گرفته شود.

 

خطر کم عفونت

همیشه در هر روش حذف موهای زائد، امکان ایجاد عفونت وجود دارد. اگرچه این مسئله در رابطه با درمان با لیزر به ندرت اتفاق می افتد، اما عفونت می تواند در هر زخمی ایجاد شود . پیگیری مناسب، احتمال بروز این خطر را به صفر می رساند.

 

آسیب چشمی

در صورتی که عینک ایمنی را در طول فرآیند لیزر موهای زائد صورت استفاده نکنید امکان ایجاد آسیب چشمی وجود دارد، مخصوصاً هنگامی که می خواهید از لیزر موهای زائد صورت استفاده کنید. همیشه در طول درمان محافظ چشم را بپوشید.

 

تغییرات رنگدانه ای

پس از لیزر، تغییرات رنگدانه ای در پوست رخ می دهد. ممکن است پوست در محل لیزر موهای زائد صورت به طور موقت روشن تر یا تیره تر شود. تغییر رنگ به تدریج به حالت عادی بر می گردد.

 

تاول در اثر لیزر موهای زائد صورت

اگر چه این امر بسیار نادر است، اما سوختگی و تاول در محل لیزر موهای زائد صورت می تواند نتیجه ی مستقیم عدم مهارت در انجام لیزر توسط افراد غیر حرفه ای اتفاق بیافتد. اگر قبل از استفاده از لیزر پوست به درستی خنک و سرد شود، قاعدتاً سوختگی نباید رخ دهد. حتما مطمئن شوید که فرد انجام دهنده ی این کار باتجربه است.

 

تشکیل بافت اسکار (جوشگاه)

تشکیل اسکار معمولاً اتفاق نمی افتد، اما چنانچه صورت بگیرد، دائمی است. خطای فرد انجام دهنده ی لیزر در حین درمانممکن است باعث ایجاد بافت اسکار شوند.

تا زمانی که اپراتور ماهر باشد و از تنطیمات و لیزر مناسب با توجه به نوع پوست شما و منطقه ی موردنظر برای درمان استفاده کند، اسکار تشکیل نمی گردد. پیگیری های مناسب احتمال ابتلا به این امر را کاهش می دهند

 

هزینه لیزر موهای زائد صورت

هزینه لیزر موهای زائد صورت برای خانم ها و همچنین برای آقایان  در کلنیک پوست و مو پارسیس حدود 40 هزار تومان است
جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و مشاوره رایگان با پزشکان ما در کلینیک تخصصی پارسیس تماس حاصل فرمایید.