۱۰ چیزی که باید در مورد لیزر موهای زائد صورت بدانیم

در قسمت اول این مقاله به برخی از مزایای لیزر موهای زائد نسبت به روش‌هایی مانند الکترولیز اشاره شد. در ادامه این مقاله به بررسی و مقایسه بیشتری در این زمینه خواهیم پرداخت.

۶. نابرده رنج گنج میسر نمی‌شود

توجه داشته باشید که لیزر موهای زائد برای از بین بردن فولیکول‌های مو است و نه یک تسکین دهنده پوست. شما ممکن است در حین انجام آن دردهای خفیفی را تجربه کنید اما آنها کاملا موقتی و مختصر هستند و پس از مدتی بسیار کوتاه از شر آن خلاص می‌شوید.

۷. نیاز به بستری کردن ندارد

هر جلسه لیزر موهای زائد ۲۰-۳۰ دقیقه طول می‌کشد و شما کل روز را از دست نمی‌دهید. تنها مشکل شما ممکن است قرمزی و آفتاب سوختگی پس از آن باشد.

۱۰ چیزی که باید در مورد لیزر موهای زائد صورت بدانیم

۸. برای دیدن نتیجه صبور باشید

برای از بین بردن کامل موهای زائد با لیزر، ممکن است در مدت یک سال و حدود شش ساعت تحت درمان قرار بگیرید. این در حالیست که الکترولیز در طی چهار سال چهارصد ساعت طول می کشد. بنابراین منطقی است که بیشتر افراد به لیزر تمایل دارند.

۹. ممکن است این روش درمان دائمی نباشد

تا زمانی که بدن متابولیسم داشته باشد، احتمال رشد مو وجود دارد. بنابراین در برخی موارد، شما ممکن است مجبور باشید سالی یک بار برای لیزر موهای زائد به کلینیک مراجعه کنید.

۱۰. عموما کسانی که لیزر موهای زائد را تجربه کرده اند، آن را دوست دارند

یک مشتری لیزر موهای زائد می نویسد ، “من از نتایج بسیار خوشحالم، وقتی کار تمام شد، با لبخند روی لبم از اتاق بیرون رفتم.” و یک مشتری الکترولیز نیز بیان میدارد که: “گران؟ بله! دردناک؟ بله! ارزشش را دارد؟ بله”