لیزر کل بدن یا فول بادی یک روش کاربردی برای حذف موهای زائد بدن در خانم ها و آقایان است. مراکز و کلینیک های زیبایی با توجه به نوع دستگاه لیزر و تعداد شات های مورد استفاده، هزینه لیزر را تعیین می کنند. استفاده از پکیج فول بادی یک روش اقتصادی است که می تواند به شما کمک کند یکباره از شر موهای زائد خود خلاص شوید.

لیزر فول بادی

فواید لیزر فول بادی چیست؟

لیزر فول بادی یک روش مدرن است که برای حذف موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرد. این روش که به صورت یک پکیج معرفی می شود به دلیل فواید متعدد می تواند برای حذف موهای کل بدن در خانم ها و آقایان استفاده شود. مهمترین فواید لیزر فول بادی عبارت است از:

 

1. متوقف شدن رشد موهای زائد

اگر تجربه استفاده از روش هایی مانند اصلاح یا اپیلاسیون را داشته باشید در جلسات ابتدایی استفاده از لیزر فول بادی به خوبی متوجه کاهش رشد موهای زائد خود خواهید شد. در برخی افراد بعد از تکمیل جلسات لیزر مو، ماه ها و حتی سال ها رشد مجدد موها مشاهده نخواهد شد.

 

2. حذف موهای زائد بدن به صورت همزمان

لیزر فول بادی قسمت های مختلفی از بدن مانند صورت، زیر بغل، پاها، دست ها و نواحی تناسلی را شامل می شود. استفاده از لیزر فول بادی در زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک یا مشکلات هورمونی هستند منعی ندارد و با کاهش رشد موهای زائد می تواند از متراکم شدن و ضخیم شدن موهای زائد جلوگیری کند. لیزر فول بادی برای افرادی که به صورت ژنتیکی دچار پر مویی هستند بهترین روش برای خلاص شدن از موهای زائد است.

 

3. کاهش و جلوگیری از ایجاد موهای زیر پوستی

همانطور که می دانید موهای زیر پوستی عارضه ناخوشایندی است که به دلیل رشد مو در داخل پوست اتفاق می افتد و اغلب به دلیل استفاده مداوم از ژیلت و یا اپیلاسیون ایجاد می شود. یکی از روش هایی که می تواند به کاهش و جلوگیری از این عارضه کمک کند استفاده از لیزر فول بادی است به ویژه در افرادی که تراکم موی بالایی دارند. لیزر با حذف ریشه موها از برگشت مو به درون پوست جلوگیری می کند.

4. درد کمتر و کاهش ضخامت مو

یکی دیگر از فواید استفاده از لیزر فول بادی این است که بعد از چند جلسه شما به خوبی می توانید کاهش ضخامت و تراکم موهای خود را به خوبی مشاهده کنید. علاوه بر این استفاده از این روش برخلاف سایر روش های سنتی دردناک نیست زیرا لیزر با سرعت بالایی انجام می گیرد بنابراین شما درد زیادی را احساس نخواهید کرد.

دیگر مقالات پارسیس: برای رنگ پوست من چه لیزری مناسب است؟ معرفی لیزر مناسب

هزینه لیزر کل بدن در تهران چقدر است؟

هزینه لیزر کل بدن در تهران تحت تاثیر عواملی مانند موقعیت مکانی کلینیک، تعداد جلسه های مورد نیاز و دستگاه مورد استفاده متغیر بوده و به شرح زیر است:

هزینه لیزر کل بدن در بانوان

هزینه لیزر کل بدن در بانوان

هزینه لیزر کل بدن در بانوان به صورت فول بادی و با مشخص شدن نواحی مختلف و تعداد جلسات مورد نظر توسط اپراتور لیزر تعیین می گردد که البته گاهی فرد به تعداد جلسات کمتر یا بیشتری نیاز دارد.

هزینه لیزر موهای زائد الکساندرایت سوپرانو تیتانیوم بانوان
پکیج شماره 1: ساق پاها + بیکینی + زیربغل (ساق دست ها رایگان)510 هزار تومان
پکیج شماره 2: پاها کامل + بیکینی (زیربغل رایگان)550 هزار تومان
پکیج شماره 3: پاها کامل، دست ها کامل + زیربغل (بیکینی رایگان)650 هزار تومان
پکیج شماره 4: پاها کامل، دست ها کامل + زیربغل + صورت + زیربغل (بیکینی رایگان)750 هزار تومان
پکیج شماره 5 فول بادی: پاها کامل، دست ها کامل + زیربغل + صورت + زیربغل + بیکینی(تنه رایگان)850 هزار تومان
پاها کامل380 هزار تومان
دست ها کامل310 هزار تومان
زیر بغل130 هزار تومان
صورت و گردن140 هزار تومان
بیکینی و لاین230 هزار تومان
تنه350 هزار تومان

ورود به صفحه نوبت دهی لیزر

هزینه لیزر کل بدن در مردان

هزینه لیزر کل بدن در مردان

هزینه لیزر کل بدن در مردان نیز مانند بانوان با توجه به تعداد جلسات و نواحی مورد نظر تخمین زده می شود که البته اغلب به دلیل اینکه موی بدن مردان ضخامت و تراکم بیشتری دارد جلسات بیشتری نیز مورد نیاز است.

 

هزینه لیزر موهای زائد آقایان (توسط اوپراتور مجرب آقا)
لیزر تمام بدن آقایان (شامل پاها، دست ها، زیر بغل و پکیج صورت )1,250,000 تومان
پکیج صورت آقایان (شامل خط ریش، خط گردن، روی گوش و بینی):310 هزار تومان
پاها400 هزار تومان
دست ها300 هزار تومان
زیر بغل200 هزار تومان
صورت: هر قسمت80-50 هزار تومان
تنه400 هزار تومان
مایو350 هزار تومان

 

آیا لیزر مو خطرناک است؟

لیزر کل بدن مانند لیزر سایر قسمت های بدن اگر توسط شخص با تجربه و متخصص انجام گیرد عوارضی به دنبال نخواهد داشت و مطمئنا خطرناک نیز نخواهد بود. استفاده از این روش به دلیل اینکه تنها بر روی سطح پوست تاثیر می گذارد و وارد بافت بدن نمی شود کاملا بدون خطر و ایمن است.

دیگر مقالات پارسیس: لیزر موهای زائد صورت به همراه قیمت | آیا لیزر باعث لک می شود؟

قبل از لیزر کل بدن چه اقداماتی باید انجام دهم؟

قبل از انجام لیزر کل بدن ابتدا باید سوابق پزشکی و درمانی افراد بررسی شود. در صورتی که داروهای خاصی مصرف می کنید نیز باید قبل از انجام لیزر با پزشک خود مشورت کنید.

همچنین یک ماه قبل از شروع  جلسات لیزر نباید از روش های سنتی از بین بردن موهای زائد استفاده کنید. علاوه بر این از برنزه کردن پوست و استفاده از سولاریوم نیز پرهیز کرده و مصرف کافئین را نیز کاهش دهید.

بانوان در صورتی که در دوران عادت ماهیانه هستند باید جلسه لیزر را به تعویق انداخته و از لایه بردارها و مواد شیمیایی که باعث حساس شدن پوست می شود نیزاستفاده نکنند.

 

تعداد جلسات لیزر و فاصله بین آن چقدر است؟

تعداد جلسات لیزر در افراد مختلف با توجه به سن، رنگ پوست، تراکم و ضخامت موها متفاوت است. اما بطور کلی هر فرد معمولا شش تا هشت جلسه لیزر نیاز خواهد داشت. جلسات لیزر اغلب در فاصله 4 تا 6 هفتگی انجام می گیرد و با افزایش جلسات به دلیل کاهش سرعت رشد مو و عدم رشد کافی موها فاصله زمانی جلسات لیزر افزایش خواهد یافت.

 

بعد از اتمام جلسات لیزر کل بدن باید مجدد شارژ انجام دهم؟

بطور کلی پس از به پایان رسیدن جلسات لیزر بسیاری از موهای زائد از بین می رود. اما با توجه به اینکه لیزر موهای زائد یک روش دائمی نیست پزشکان توصیه می کنند که هر 6 ماه یکبار یا هر زمانی که موها دوباره رشد کردند برای شارژ مجدد به کلینیک مراجعه کنید.

دیگر مقالات پارسیس:  بایدها و نبایدهای لیزر موی زائد واژن

بهترین دستگاه های لیزر در کلینیک های تهران چیست؟

بهترین دستگاه های لیزر که در کلینیک های تهران مورد استفاده قرار می گیرند و نتایج خوبی ارائه می دهند عبارتند از:

1. دستگاه لیزر الکساندرایت

این دستگاه به دلیل اینکه با هر نوع پوست و مویی سازگار است به عنوان بهترین دستگاه لیزر جهان شناخته می شود. لیزر الکساندرایت بیشتر در افرادی با پوست روشن و موهای تیره کاربرد دارد.

2. دستگاه لیزر الکس تیتانیوم به دارا بودن سه طول موج الکس دایود و اندیاگ

این دستگاه ها به عنوان مدرن ترین دستگاه های لیزر جهان شناخته می شوند و دارای سه طول موج هستند. دستگاه الکس تیتانیوم برای انواع تیپ پوست و مو قابل تنظیم بوده و حتی برای افراد بلوند با موی نازک و یا افرادی که پوست تیره دارند نیز کارایی کافی ارائه می دهد.

3. دستگاه لیزر دایود

این دستگاه نیز یکی از بهترین دستگاه های موجود است. طول موج بالای آن باعث می شود به عمق بیشتری نفوذ کند و با رنگ پوست ایرانی ها بسیار سازگار است.

 

بیشتر بدانید:

www.almasoprano.de/systeme-zur-laserepilation/bester-laser-fuer-haarentfernung-soprano-titanium