چرا هزینه لیزر موهای زائد زنان و مردان متفاوت است؟

وقتی به لیست قیمت لیزر کلینیک های مختلف نگاه می کنید همیشه دو لیست با هزینه های متفاوت برای آقایان و خانم ها وجود دارد. صرف نظر از جنسیت، اگر می خواهید پوستی صاف و بدون مو برای طولانی مدت داشته باشید، لیزر یک درمان ایده آل با نتایج طولانی مدت است. در حالی که روند کلی لیزر موهای زائد بدون در نظر گرفتن جنسیت یکسان است، تفاوت ‌های کلیدی بین درمان ‌ زنان و مردان وجود دارد که باید قبل از انجام درمان در نظر گرفته شوند. مهمترین تفاوت هزینه لیزر موهای زائد زنان و مردان در واقع به دلیل تراکم بیشتر مو در آقایان است. همچنین آقایان به تعداد جلسات بیشتری برای حذف موهای زائد نیاز دارند که هزینه های درمان را افزایش می دهد.

هزینه لیزر موهای زائد برای خانم ها چقدر است؟

هزینه لیزر موهای زائد الکساندرایت سوپرانو تیتانیوم Alexandrite Soprano Titanium بانوان:
پاها کامل320 هزار تومان
دست ها کامل250 هزار تومان
زیر بغل90 هزار تومان
صورت و گردن85 هزار تومان
بیکینی و لاین180 هزار تومان
تنه280 هزار تومان

 

هزینه لیزر موهای زائد الکساندرایت سوپرانو تیتانیوم Alexandrite Soprano Titanium بانوان:
پکیج شماره 1: ساق پاها + بیکینی + زیربغل                                          (ساق دست ها رایگان)430 هزار تومان
پکیج شماره 2: پاها کامل + بیکینی                                                                  (زیربغل رایگان)480 هزار تومان
پکیج شماره 3: پاها کامل، دست ها کامل + زیربغل                                             (بیکینی رایگان)600 هزار تومان
پکیج شماره 4: پاها کامل، دست ها کامل + زیربغل + صورت + زیربغل                     (بیکینی رایگان)700 هزار تومان
پکیج شماره 5 فول بادی: پاها کامل، دست ها کامل + زیربغل + صورت + زیربغل + بیکینی(تنه رایگان)780 هزار تومان

 

مرکز لیزر مو پارسیس با اپراتور مجرب خانم

مرکز لیزر مو پارسیس با استفاده از جدیدترین دستگاه های لیزر و اپراتور مجرب خانم بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهد. اپراتور مجرب و آموزش دیده نقش بسیار مهمی در بهتر انجام شدن لیزر موهای زائد دارد. او می تواند با تعیین طول موج مناسب امکان راحتی و تاثیرگذاری بیشتر لیزر موهای زائد را فراهم کند. مرکز لیزر مو پارسیس با اپراتور مجرب خانم، تجربه لیزر ایمن و بدون درد را برای شما به ارمغان می آورد.

هزینه لیزر موهای زائد برای خانم

بیشتر بخوانید: آیا لیزر موی زائد باعث روشن شدن پوست می شود؟

چند جلسه لیزر برای خانم ها نیاز است؟

لیزر موهای زائد یک سلاح بسیار موثر در برابر رشد موهای ناخواسته است. انرژی ناشی از پرتو لیزر (گرما) در ساقه مو حرکت می کند و به سلول هایی که مو را احاطه کرده اند منتقل می شود و به فولیکول مو آسیب می رساند. بنابراین فولیکول مو دیگر قادر به تولید مو نخواهد بود. هر مویی در آن زمان از سطح پوست رشد می کند، معمولاً در چرخه فعال خود است. اگر موهای زائد در زمان رشد فعال خود تحت لیزر موهای زائد قرار بگیرند بهترین نتیجه به دست خواهد آمد. از آنجاییکه موها بطور همزمان در چرخه فعال رشد نیستند شما به جلسات متعددی برای هدف قرار دادن آنها با پرتو لیزر نیاز دارید. بطور معمول با اکثر دستگاه های لیزر خانم ها به 6 تا 8 جلسه لیزر موهای زائد نیاز دارند.

 

چه زنانی نباید لیزر کنند؟

لیزر موهای زائد یک گزینه موثر برای کسانی است که می خواهند برای همیشه از شر موهای زائد خود خلاص شوند. با این حال، ممکن است برای همه مناسب نباشد بنابراین، مهم است که با یک متخصص پوست مشورت کنید. بطورکلی در صورت بارداری و شیردهی، ابتلا به عفونت های پوستی، تبخال تناسلی، ابتلا به سرطان و زخم های کلوئیدی و مصرف داروهای خاصی مانند راکوتان نباید از لیزر موهای زائد استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید: چرا لیزر روی موی سفید اثر ندارد؟ معرفی بهترین روش حذف موی سفید

لیزر مو زنان

مزایا و معایب لیزر برای بانوان؟

لیزر موهای زائد یک روش موثر و ایمن برای کاهش موهای زائد بدن است. اگر به دنبال کاهش موهای زائد بدن با حداقل سرمایه گذاری در زمان و هزینه هستید، لیزر یک گزینه محبوب است. با درمان سریع و نتایج طولانی مدت، جای تعجب نیست که افراد بیشتری به این روش زیبایی روی می آورند. مزایای لیزر موهای زائد عبارتند از:

نتایج طولانی مدت

لیزر موهای زائد برخلاف سایر روش های حذف مو مانند اپیلاسیون یا اصلاح طی چند جلسه به کاهش 80 درصدی رشد موها کمک خواهد کرد.

سریع و کارآمد

لیزر موهای زائد تنها چند دقیقه طول می کشد و شما به سرعت می توانید به زندگی عادی خود برگردید زیرا این روش ایمن بوده و به دوران نقاهت نیازی ندارد.

بدون خطر و ایمن

لیزر موهای زائد یک روش ایمن و موثر با حداقل خطر عوارض جانبی است. همچنین نسبت به روش های سنتی مانند اپیلاسیون یا اصلاح کمتر باعث تحریک پوست می شود.

مقرون به صرفه

در حالی که ممکن است لیزر موهای زائد در ابتدا از نظر هزینه گرانتر به نظر برسد اما صرفه جویی در هزینه ها در طولانی مدت آن را به یک انتخاب اقتصادی برای افراد تبدیل کرده است.

دقت بالا

فناوری لیزر در هدف قرار دادن موها و از بین بردن آنها بدون آسیب رساندن به بافت اطراف بسیار دقیق است. بنابراین یک راه حل ایده آل برای افرادی با پوست حساس یا مناطقی با موهای ریز و غیر قابل دسترسی خواهد بود.

 نتایج دائمی

افراد تنها پس از 4 تا 6 جلسه درمان، شاهد کاهش دائمی موها هستند و برخی از آنها به مرور زمان ریزش کامل مو در ناحیه تحت درمان را تجربه می کنند. بنابراین یک گزینه فوق العاده برای خلاص شدن از موهای زائد و مزاحم است.

در رابطه با معایب لیزر موهای زائد نیز باید بگوییم اگر توسط یک اپراتور مجرب و در مرکز زیبایی معروف انجام شود تقریبا بدون عوارض است. تنها عوارض لیزر موهای زائد تحریک و قرمزی پوست پس از درمان است که با پمادهایی مانند زینک اکساید و کمپرس سرد قابل درمان است و تا چند ساعت بعد لیزر از بین خواهد رفت. مواردی مانند سوختگی و آسیب های پوستی ناشی از لیزر بسیار نادر بوده و بیشتر به دلیل عدم تجربه اپراتور و استفاده از دستگاه لیزر غیر منطبق با پوست و مو رخ می دهد.

 

بیشتر بخوانید: هزینه لیزر کل بدن چقدر است؟ قیمت لیزر فول بادی سال 1403

 

لیزر موهای زائد در دوران قاعدگی؟

لیزر موهای زائد در دوران قاعدگی کاملا ایمن بوده و قابل انجام است. برای لیزر بیکینی در دوران قاعدگی نیز می توانید از تامپون های بهداشتی استفاده کنید و جلسه لیزر خود را از دست ندهید. در غیر این صورت برای ناحیه بیکینی باید تا پایان قاعدگی صبر کنید.

 

آیا لیزر برای زنان خطرناک است؟

لیزر موهای زائد یک گزینه مناسب و ایمن برای راحت همه افراد است. با این حال، کسانی که موهای تیره و رنگ پوست روشن دارند معمولا بهترین نتایج را خواهند گرفت. این به این دلیل است که لیزر رنگدانه ملانین مو را هدف قرار می دهد. پرتوهای لیزر فقط تا ریشه موها در پوست نفوذ می کنند بنابراین هیچ خطری برای ارگان های داخلی ندارند. علاوه بر این پرتو لیزر در طول موج ایمن تنظیم شده است که هیچ آسیبی به هسته سلول و ترکیبات ژنتیکی وارد نکند بنابراین هیچ خطری برای زنان ندارد.

 

منبع

https://sevlaser.com/blog/laser-hair-removal-women-vs-men

https://uelc.uvisiongroup.com/articles/benefits-of-laser-hair-removal-for-women-and-men