روش مزونیدلینگ چگونه روی پوست تاثیر می گذارد ؟

ورود کوکتل های مزوتراپی در منافذ پوست و به جریان افتادن خون در این لایه ها به بوجود آمدن کلاژن و الاستین کمک بسزایی کرده و پوستی نرم و منعطف را به شما هدیه میدهد و نیز قابل ذکر است در این روش با بوجود آمدن سوراخهای میکروسکوپی در سطح پوست، جذب کرمها و ویتامینها به راحتی انجام شده و تاثیر آنها را دوچندان می شود.

با وارد شدن محلول های مزوتراپی به لایه های مختلف از جمله مزودرم، لک ها و جوشها به سرعت بهبود می یابد.

محلولهای مورد استفاده در مزونیدلینگ چیست؟

کوکتلهای مختلفی در این نوع درمان استفاده میشوند که بسته به نیاز از آنها بهره گرفته می شود. برای مثال اگر هدف از درمان جلوگیری از ریزش مو باشد از کوکتلهای تقویت مو و اگر هدف از بین بردن لک و جای جوش باشد از کوکتلهای مناسب برای بهبود آن استفاده می شود.

در چه مواردی بهتر است ازمزونیدلینگ استفاده نکرد؟

در برخی از عفونتها مانند تب خال  و کلوئید بهتر است از این روش استفاده نکرد.چنانچه از داروهایی که از انعقاد خون ممانعت میکنند استفاده میکنید از مزونیدلینگ پرهیز کنید چون باعث خونریزی شدید در آن ناحیه می شود، از جمله این داروها میتوان به وارفارین اشاره کرد.
اگر سیستم ایمنی بدن شما با مشکلی مواجه باشد مزونیدلینگ باعث عفونت شده و زمان درمان را طولانی میکند.در صورت وجود هر گونه حساسیت به کوکتل های مزونیدلینگ با پزشک خود قبل از درمان مشاوره کنید.

آیا مزونیدلینگ موی سر مفید است؟

استفاده از این روش روی پوست سر باعث تقویت فولیکولهای مو شده و معمولا از ریزش جلوگیری می کند ونیز نکته جالب توجه در این نوع درمان  افزایش جریان خون در پوست سر می باشد که کمک بسزایی در جلوگیری از ریزش و رشد مو دارد.همانطور که گفته شد، بوجود آمدن منافظ بسیار ریز در پوست سر جذب ویتامینهای مواد کوکتل را سهل تر و به تقویت فولیکولها می انجامد.

 

در صورتی که سوال شما “در زمینه مزونیدلینگ”، موردی به غیر از مجموعه سوالات این بخش است می توانید آن را از پزشک بپرسید تا در ضمن پاسخگویی در صورت نیاز عموم به دانستن پاسخ به این مجموعه اضافه شود.