در قسمت پیشین این مقاله در مورد برخی از شرایط انجام لیزر موهای زائد در دوران ویروس کرونا (Covid 19) مطالبی ذکر شد. از آن‌جا که ممکن است این موضوع برای بسیاری از شما عزیزان حائز اهمیت باشد، ما در کلینیک پارسیس سعی کردیم اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهیم. در ادامه این مقاله به برخی دیگر از باید‌ها و نبایدها لیزر موهای زائد در دوران ویروس کرونا (Covid 19) اشاره خواهیم کرد.

لیزر موهای زائد و ویروس کرونا

استفاده از سیستم رزرو مناسب

برای ردیابی صحیح مشتریان و به منظور عدم بروز هرگونه تردید، هرکسی که وارد کلینیک می شود باید اطلاعات کامل تماس خود را با شما در میان بگذارد. کارکنان باید آدرس کامل و مشخصات تلفن را بررسی کرده و از به روز بودن و مناسب بودن جزئیات اطمینان حاصل کنند.

همچنین توصیه می شود افرادی که جلسات لیزر دارند به صورت حضوری خود را نشان دهند و از آوردن همراه خودداری کنند. مانند اکثر کلینیک های لیزر موهای زائد ، ما از یک سیستم رزرو استفاده می کنیم که شامل اطلاعات تماس همه مشتریان ما در گذشته و حال است.

لیزر موهای زائد و ویروس کرونا

فاصله در بین جلسات لیزر موهای زائد

ما از بسیاری از مشتریان فعلی که در پی قرنطینه و همه‌گیری ویروس کرونا (Covid 19) مجبور شدند دوره های لیزر موهای زائد خود را به تعویق بیندازند، سوال کردیم که آیا فاصله بین درمان ها بر نتایج آنها تأثیر می گذارد یا خیر؟

خوشبختانه پاسخ آن‌ها منفی بود. حتی اگر فقط یک یا دو جلسه لیزر موهای زائد شرکت کرده باشید، تاثیر آن را خواهید دید.

 در بیانیه رسمی یک شرکت تولید کننده لیزر به نام “لومینس” آمده است:

“فواصل درمانی ارائه شده در دستورالعمل های ما حداقل زمان انتظار در بین جلسات لیزر موهای زائد است و حداکثری وجود ندارد. برعکس ، ثابت شده است که هرچه فرد در لیزر موهای زائد منتظر بماند ، نتایج طولانی مدت بهتر خواهد بود. چرخه رشد مو در هر منطقه در حال حاضر می تواند بسیار طولانی باشد.”

همه گیری ویروس کرونا (Covid 19) و قرنطینه باعث شده است که همه ما در حال حاضر از انجام لیزر موهای زائد منصرف شویم. با این حال ممکن است در زندگی رخدادهای دیگری نیز وجود داشته باشد که شما نیاز به فاصله زمانی بین جلسات داشته باشید. به عنوان مثال مشتریانی که باردار می شوند. اما می توانند جلسات لیزر موهای زائد را پس از تولد کودک دوباره شروع کنند.

نتیجه گیری

بیش از هر زمان دیگر، به همه ما یادآوری شده است که هیچ کس نمی تواند به اندازه خودمان مراقب ما باشد و مراقبت از خود در این اوضاع آشفته چقدر حیاتی است. وظیفه ماست تا همه رهنمودهایی که از ما خواسته شده است را به درستی اجرا کنیم. چرا که تنها راه ایمنی همه ما از این ویروس کشنده است.

بنابراین، آیا لیزر موهای زائد در طول ویروس کرونا (COVID-19) بی خطر است؟ بله، زیرا کلینیک موردنظر شما باید تمام توصیه هایی ایمنی را که به آنها داده شده است برای تهیه پروتکل های بهداشتی برای ایمن نگه داشتن خود و همچنین مراجعه کنندگان خود انجام دهد.

ما به شما توصیه می کنیم اگر مطمئن نیستید با کلینیک خود تماس بگیرید و از آنها اطمینان حاصل کنید. اگر احساس امنیت نمی کنید و تردید دارید، شاید آن کلینیک لیزر موهای زائد یکی از بهترین موارد نیست.

ما در کلینیک پارسیس نهایت تلاشمان را می‌کنیم تا مراجعه کنندگان با اطمینان خاطر در جلسات شرکت کنند و گرچه ممکن است لیزر موهای زائد مهمترین چیز در جهان نباشد ، اما این یک مکان عالی برای شروع است!