یکی از دغدغه‌های مهم در مردان مرتب کردن ریش و خط ریش می‌باشد، یا حتی برای برخی از از مردان تراکم زیاد موها در ناحیه صورت و گردن دردسر ساز است. یکی از راه‌حل ها برای رهایی از این معضلات استفاده از لیزر موهای زائد است. پس اگر از آن دسته افرادی هستید که قصد خلاص شدن از دست این مشکلات را دارید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

لیزر موهای زائد برای صورت مردان

آیا لیزر موهای زائد فقط برای خانم‌هاست؟

بسیاری از مردان بر این باورند که لیزر موهای زائد فقط برای خانم‌ها است، شاید دلیل این موضوع این باشد که این روش اکثرا برای خانم ها تبلیغ شده است. با این حال، لیزر موهای زائد به همان اندازه که برای زنان میتواند مفید باشد برای مردان نیز مفید است.

آیا لیزر موهای زائد موهای صورت را کاملا حذف می‌کند؟

یکی از نگرانی های رایج در مردان برای لیزر موهای زائد این است که این روش باعث می شود ناحیه موردنظر کاملاً بی مو شود. بسیاری از مردان، ترجیح می‌دهند حجم ریش خود را کاهش دهند تا اینکه آن ناحیه را کاملا بی مو کنند. زیرا برخی از مردان نمی خواهند آن را به طور کامل از بین ببرند. اما در اکثر مردان یک اتفاق نظر وجود دارد و آن هم حذف کامل موهای ناحیه گردن است. چرا که موهای این ناحیه هم از نظر ظاهری خیلی جلوه مناسبی ندارد و هم در زمان اصلاح می‌تواند دردسرساز شود.

خبر خوب برای آندسته از افراد که قصد کاهش حجم موهای صورت خود را دارند این است که لیزر موهای زائد برای کاهش مو مناسب است. برای آن دسته از افرادی که قصد حذف کامل موهای خود را دارند معمولا بین ۶-۸ جلسه درنظر گرفته می‌شود. اما مردانی که فقط به دنبال کاهش مو در ناحیه صورت خود هستند، می توانند تعداد جلسات کمتری را انتخاب کنند. بنابراین حتما در این خصوص با متخصص خود مشورت کنید. بنابراین نگران نباشید و همین حالا اقدام کنید!

لیزر موهای زائد برای صورت مردان

آیا لیزر موهای زائد برای مردان دردناک است؟

از آنجایی که مردان به طور کلی نسبت به خانم ها موهای ضخیم‌تری دارند، بنابراین برخی از مردان ممکن است در طول لیزر موهای زائد احساس گزگز کنندگی کنند. این درد می تواند مانند یک نوار لاستیکی باشد که بر روی پوست حرکت می کند. با این حال، میزان دردی که شما ممکن است در طول جلسه لیزر موهای زائد احساس کنید به تخصص پزشک و دستگاهی که استفاده می کنند وابسته است.

به همین دلیل انتخاب کلینیک های قابل اعتماد لیزر موهای زائد مهم است. هرچه پزشک شما تجربه بیشتری داشته باشد و گزینه های بیشتری برای دستگاه های لیزر موهای زائد موجود باشد، کار شما راحت تر و میزان درد به حداقل می‌رسد.