موهای زائد در ناحیه تناسلی همواره آزاردهنده هستند. اصلاح به موقع، سختی روش‌های اصلاح در این نواحی و وقت‌گیر بودن این روش‌ها از اندک مشکلات موهای زائد در ناحیه تناسلی به شمار می‌آیند. لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی می‌تواند جایگزین بسیار مناسبی برای دیگر روش‌ها باشد. لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی قادر است تقریبا تمام این نواحی خاص را عاری از مو ‌کند. برخلاف اپیلاسیون و اصلاح، این یک روش حذف دائمی موهای زائد است. لیزر فولیکول‌های موجود در مو را هدف قرار می دهد و با انتقال انرژی به آن‌ها، رشد مو را متوقف می کند. از مهمترین مزایای این روش آن است که در کمتر از یک ساعت قابل انجام است. اگر قصد مشاوره و یا انجام لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی را دارید، با کلینیک پارسیس تماس گرفته تا متخصصین پوست و زیبایی ما در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

سوالات متداول در مورد لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

در ادامه به برخی از سوالات متداولی که شما در مورد لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی از ما پرسیده‌اید به اختصار پاسخ داده‌ایم:

آیا قبل از مراجعه به جلسات لیزر موهای زائد باید آن مناطق را اصلاح کنم؟

بله. قبل از اقدام به لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی، از شما خواسته می شود که آن ناحیه را اصلاح کنید. در طول جلسه، پزشک، پرستار یا دستیار پزشک فقط مناطقی را که اصلاح کرده اید لیزر می کند و با بقیه مناطق کاری ندارد. پس کاملاً حق انتخاب با شماست.

آیا مردان نیز می‌توانند لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی داشته باشند؟

بله. برخی از مردان به دلیل اثربخشی و نتایج طولانی مدت، موهای ناحیه تناسلی خود را با لیزر موهای زائد از بین می برند. افراد در هر سن، شغل و موقعیتی که هستند ممکن است به دنبال لیزر موهای زائد باشند. هنگام انجام این روش های از بین بردن موهای زائد، تنها هدف ما اطمینان از راحتی شما در کل مراحل انجام کار است.

آیا لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی از روش‌هایی مانند اصلاح یا اپیلاسیون بهتر است؟

بله. چرا که این یک روش‌ دائمی برای از بین بردن موهای زائد است ولی اپیلاسیون و اصلاح روش‌هایی کوتاه‌مدت هستند. علاوه بر آن لیزر موهای زائد در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود. به همین دلیل لیزر موهای زائد یکی از محبوب ترین روش‌های حذف موهای زائد در سال‌های اخیر بوده است.

آیا لیزر موهای زائد موها را از داخل پوست از بین می‌برد؟

بله. موهای ناحیه تناسلی از زیر پوست از بین رفته و کاملاً حذف می‌شوند. البته نتایج بسته به تعداد جلسات، نوع پوست و نوع مو متفاوت است. بنابراین از فردی به فرد دیگر نتایج فرق می‌کنند. در هر حال با لیزر موهای زائد موهای ناحیه تناسلی از زیر پوست از بین می روند.

هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی چقدر است؟

بسته به اینکه چه نواحی را بخواهید لیزر موهای زائد کنید، هزینه متفاوت خواهد بود. ما در کلینیک پارسیس می‌توانیم مو را از هر قسمت از بدن حذف کنیم، اما نواحی مختلف از لحاظ مساحت و میزان مو، متفاوت هستند. با این تفاسیر، اگر قصد دریافت مشاوره رایگان و آگاهی از هزینه لیزر موهای زائد را دارید، با ما تماس بگیرید.