خال ها همونطور که می توانند چهره را زیبا و جذاب کنند بعضاً ممکن است به سبب پر تعدادی و نامتناسب بودن موجب از میان رفتن زیبایی چهره باشند. فارغ از بحث زیبایی گاه محل قرار گرفتن خال ممکن است به تدریج موجب ایجاد حساسیت و حتی بدخیمی خال ها شود، وجود خال ها در ناحیه اصلاح صورت آقایان (که مدام با تیغ ریش تراش یا ماشین ریش تراش در تماس هستند) و یا خال هایی در صورت بانوان که به سبب آرایش در تماس مدام با لوازم آرایشی هستند (همچون اطراف ابروهای) نمونه هایی از خال هایی است که شاید برداشتن شان به مراتب عاقلانه تر از حفظ آنها باشد، اگرچه شاید بهترین تصمیم را بتوانید با مشاوره با پزشک تان بگیرید.

خال با چندین روش از روی پوست برداشته می شوند که معمول ترین آنها شامل:

  • روش جراحی و برداشتن ضایعه یا خال با تیغ جراحی
  • روش کرایو یا سرما درمانی که با انجماد بافت صورت می پذیرد
  • روش سوزاندن و لیزر کردن خال ها
  • روش قوس یا پلاسمای ولتائیک

در این مرکز پزشک از قلم برطرف کنند لک پوست پلاسما برای انجام این کار استفاده می کند، نحوه کار قلم برطرف کننده لک پوست پلاسما (قلم پلاسما) شبیه به دستگاه لیزر CO2 است، به این شکل که در این قلم نسل جدیدی از مبدل های برق قدرتمند و تکنولوژی کنترل تراشه، در هنگام برداشتن لک از پوست تولید پلاسما با فرکانس بالا در دمای پایین می کند تا بتوان به خوبی لکه های بد پوستی را، در حالت های تماسی تقریبا یکسان، با نوک قلم نشانه گرفت. در این روش فاصله چندانی تا تولید پلاسما با درجه حرارت بالا (2000 درجه سانتی گراد) وجود ندارد و در عین حال با استفاده از اثر پلاسمایی گرمای بدن ناشی از کربناته کردن، لکه های پوستی را برای همیشه از بین خواهند رفت.
مکانیسم کار دستگاه خال برداری (Mole spot pen) کاملا با دستگاه هایی که در آنها از پرتوهای متفاوت نوری استفاده می شود متفاوت است چرا که در این دستگاه:
از بین بردن لکه های بد توسط کاربید صورت میگیرد.
انجماد سریع و بدون خونریزی است.
استریلیزه سریع است.
لکه های باکتریایی بازگشت نخواهند داشت.
به بافت های پوستی اطراف آسیب نخواهد رسید.
همچنین این سیستم پوست را وادار می کند تا یک غشای روغنی تولید کرده و با تشکیل دله های کربنی از عفونی شدن زخم جلوگیری و التیام زخم را تسریع کند. روز بعد تماس پوست با آب ایرادی ندارد ؟ (از لوسیون، صابون و دیگر مواد شیمیایی استفاده نکنید)، حدود یک هفته بعد، دله های کربنی خودبه خود می افتند بدون اینکه جای زخمی گذاشته باشند.

 

هزینه برداشتن خال

مشاهده هزینه برداشتن خال.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *